Szczudlarze » Dla dzieci
 
Menu


Przedstawienia dla dzieci

„Ani me, ani be…” – zwariowany profesor Decybeliusz i jego poukładana asystentka Zosia zabiorą widzów w świat pełen dźwięków. Przeżyją śmieszne, ale i pełne grozy przygody. Dzieci biorą czynny udział w spektaklu, który zawiera elementy edukacyjne. Możliwość połączenia spektaklu z warsztatami dźwiękowymi.
Więcej informacji o spektaklu


„Bajkomat” – to bardzo nietypowa maszyna, która rozdaje dzieciom… bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Niestety któregoś dnia Bajkomat się psuje… Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?
Więcej informacji o spektaklu


„Dobry Las” – wszystkich mieszkańców Dobrego Lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za… tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy. W spektaklu wykorzystane zostały oryginalne projekcje multimedialne oraz piosenki.
Więcej informacji o spektaklu


„Koty Trzy” – interaktywny spektakl dla młodszych dzieci. Chrupek, Pazurek i Kitka wprowadzają dzieci w świat kocich figli, zabaw i trudnych do rozwiązania kocich problemów. Koty są rozśpiewane i roztańczone, choć ich muzyka jest oczywiście „kocią muzyką”. Grany również z powodzeniem w plenerze.
Więcej informacji o spektaklu


„Kot w butach” – to adaptacja baśni Charles’a Perraulta, opowiedziana w planie lalkowym, wzbogacona projekcjami multimedialnymi. Tym razem znaną wszystkim historię opowiadają myszy…
Więcej informacji o spektaklu


„Lem-Cyberbajarz” – spektakl jest adaptacją prozy Stanisława Lema, a dokładnie dwóch opowiadań: „Jak ocalał świat” i „Bajka o starej maszynie cyfrowej co ze smokiem walczyła”. Świat opowiadań Lema został przełożony na atrakcyjną formę teatralną: lalki, animacje, plan żywy i lalkowy oraz inne zaskakujące rozwiązania sceniczne.
Więcej informacji o spektaklu


„Mistrz” – opowieść o realizacji marzeń, ale i cenie jaką przychodzi nam za nie zapłacić. Jest to przedstawienie lalkowe skierowane do widzów w każdym wieku. Wykorzystano w nim muzykę graną na żywo (gitara, śpiew, skrzypce, instrumenty perkusyjne). Spektakl może być grany zarówno na scenie jak i w plenerze.
Więcej informacji o spektaklu


„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” – spektakl grany w planie żywym oraz lalkowym. Dynamiczna opowieść o przygodach dzielnego Guliwera oraz jego nieudacznej załogi podczas morskich podróży. Przedstawienie prezentujemy również w plenerze.
Więcej informacji o spektaklu


„Opowieści Wagantów” – dwie piękne, klasyczne i dowcipne baśnie braci Grimm („Trzy złote włosy diabła” oraz „Titelitury”) utrzymane w konwencji dawnego, jarmarcznego teatru lalek. Spektakl grany również w plenerze.
Więcej informacji o spektaklu


„Szewczyk Dratewka” – bajka znana wszystkim dzieciom, ale opowiedziana w niezwykle barwny sposób. Efekt potęguje imponujących rozmiarów but. Jest to niezwykły but, bo czy widzieliście kiedyś taki, w którym zmieści się smocza jama, zakład szewski, a nawet królewskie komnaty? Warto przekonać się, czy dzielnemu szewczykowi Dratewce uda się uratować królewnę.
Więcej informacji o spektaklu


„Takie sobie bajeczki” – trójka podróżników odkrywa księgę, która wprowadza ich w świat tajemnic zwierząt. Spektakl jest adaptacją sceniczną opowiadań R. Kiplinga, grany w planie żywym oraz lalkowym (marionetki, pacynki).
Więcej informacji o spektaklu


„Podróż z Efesiem” – głównym przesłaniem spektaklu jest promocja zasady równych szans Europejskiego Funduszu Społecznego, która za cel stawia sobie walkę ze stereotypami związanymi z pochodzeniem, wiekiem czy też płcią. Przedstawienie ma również w ciekawy i niebanalny sposób zapoznać uczestników z ideą, historią oraz wartościami propagowanymi przez Unię Europejską. Spektakl przygotowany na zlecenie Europejskiego Funduszu Społecznego.


Bańki mydlane
Kolorowe bańki mydlane budzą podziw i zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dajemy im nie tylko możliwość oglądania tych ulotnych i zjawiskowych kształtów, ale także możliwość samodzielnego stworzenia własnej, magicznej i niepowtarzalnej bańki mydlanej. W trakcie pokazu używamy także specjalnej bańkowej maszyny.


Szkółka szczudlarska
Dwójka szczudlarzy zaprasza wszystkich chętnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych do nauki chodzenia na szczudłach. Każdy z uczestników próbuje swoich sił na specjalnie przygotowanym i dopasowanym sprzęcie (odpowiednim do wzrostu i wieku). Doświadczenie prowadzących gwarantuje bezpieczeństwo i mnóstwo dobrej zabawy.


Klauni
Kolorowy kostium, wielki czerwony nos i nieskończona ilość pomysłów na zabawy z dziećmi, to atrakcja, której nie może zabraknąć na żadnym pikniku.


 

Copyright © 2008-2018 Teatr Gry i Ludzie

Nasi szczudlarze, animatorzy, anioły na szczudłach, mimowie, klauni, żonglerzy, akrobaci, aktorzy uatrakcyjnią każdą imprezę firmową, event, piknik czy festyn! W naszej ofercie znajdują się również spektakle plenerowe, ogromne bańki mydlane, szkółka szczudlarska, inscenizacje historyczne, przedstawienia dla dzieci, gotowe pokazy, etiudy, happeningi itp. Choć jesteśmy ze Śląska (Katowice), to pracujemy w całej Polsce. Działamy również jako artystyczna agencja eventowa, impresariat artystyczny, agencja eventowa, artystyczna obsługa imprez, artystyczna oprawa imprez, profesjonalna organizacja eventów, organizacja imprez, organizacja eventów, imprezy firmowe, imprezy firmowe katowice, zespół artsytyczny śląskie, najlepsza agencja eventowa śląskie, agencja Katowice, eventy Katowice, szczudlarze Katowice, akrobaci Katowice, aktorzy Katowice, przedstawienia Katowice, szczudła, szczudła śląskie, szczudła Katowice, ulotki szczudła, pokazy na szczudłach, szycie kostiumów, gotowe programy eventowe, wynajmij szczudlarza, mim śląskie, mim katowice, kreatywne imprezy dla dzieci i dorosłych, szczudlarze na pikniki, szczudlarze na festyny, atrakcje na festyny