Szczudlarze » Na festyny, na pikniki…
 
Menu

Na festyny, na pikniki…

Szczudlarze: Kolorowi, uśmiechnięci, pogodni i dowcipni. Łatwo nawiązują kontakt z dziećmi i dorosłymi. Mogą rozdawać ulotki, baloniki, słodycze i inne gadżety, ale ich główną rolą jest wywoływanie uśmiechu i zapraszanie do wspólnej zabawy.

Szkółka szczudlarska: Dwójka szczudlarzy zaprasza wszystkich chętnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych do nauki chodzenia na szczudłach. Każdy z uczestników próbuje swoich sił na specjalnie przygotowanym i dopasowanym sprzęcie (odpowiednim do wzrostu i wieku). Doświadczenie prowadzących gwarantuje bezpieczeństwo i mnóstwo dobrej zabawy.

Klaun: Kolorowy kostium, wielki czerwony nos i nieskończona ilość pomysłów na zabawy z dziećmi, to atrakcja, której nie może zabraknąć na żadnym pikniku.

Żongler: Nie tylko zabawia dzieciaki, ale także dzieli się z nimi tajnikami swojego fachu, fascynuje zręcznością, finezją, przykuwa uwagę. Każdy może spróbować swoich sił w ramach mini uniwersytetu żonglerki.

Malowanie buzi: Każde dziecko dzięki makijażowi może zamienić się w dowolnie wybraną przez siebie postać lub zwierzątko. Wykorzystujemy profesjonalne farby najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne dla delikatnej skóry dzieci.

Stanowisko wielkich baniek mydlanych: Kolorowe bańki mydlane budzą podziw i zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dajemy im nie tylko możliwość oglądania tych ulotnych i zjawiskowych kształtów, ale także możliwość samodzielnego stworzenia własnej, magicznej i niepowtarzalnej bańki mydlanej. W trakcie pokazu używamy także specjalnej bańkowej maszyny.

Balonikowe zoo: Animatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego tworzenia przeróżnych balonowych zwierzaków, ale nie tylko. Liczy się tutaj kreatywność. Nierzadko powstają bowiem kwiatki, miecze, kosmiczne stwory i wszystko co podpowie wyobraźnia.

Plastyczne aktywności:
– Kącik rysunkowy: Pod okiem instruktora dzieciaki rysują i przy pomocy farb malują obrazki na zadany temat
– Warsztat rzeźbiarsko – modelarski: przy użyciu gliny, modeliny i innych materiałów dzieci tworzą swoje własne dzieła sztuki
– Warsztat stylistów i kreatorów mody: uczestnicy mają do dyspozycji koszulki, szablony, farby do tkanin i własną wyobraźnię, przy pomocy których tworzą unikalne kostiumy.
– Mini teatrzyk lalkowy: dzieci mają do dyspozycji przeróżne materiały, takie jak wełna, ziemniaki, skarpety, patyczki, guziki, tkaniny i inne, z których powstają bajkowe postacie. Następnym etapem zabawy może być wspólne tworzenie historii i animacja lalek.
– Ściana graffiti: uczestnicy mają do dyspozycji farby i spraye oraz kilkumetrową papierową ścianę, bądź tkaninę, na której bez końca mogą tworzyć swoje graffiti.

Warsztaty bębniarskie: Uczestnikom zapewniamy bębny typu djembe, przeszkadzajki, tamburyny i grzechotki. Instruktor wprowadza ich stopniowo w świat rytmów i brzmień począwszy od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane. Liczy się tutaj nie tyle efekt końcowy, ale współdziałanie, słuchanie się, współpraca i integracja. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy w trakcie warsztatów bawią się równie dobrze.

W klimatach sportowych: Proponujemy pełen wachlarz gier i zabaw sprawnościowych dostosowany do charakteru imprezy i wieku uczestników.

Konferansjerzy i konferansjerki: Żaden piknik, festyn czy inny event nie może odbyć się bez prowadzącego. Kogoś kto z humorem i wdziękiem będzie czuwał nad całością przedsięwzięcia. To zadanie dla osoby z doświadczeniem i talentem. Nasi konferansjerzy potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i dostosować stylem do charakteru danej imprezy.

Twój pomysł: Jeżeli powyższe propozycje to za mało, jeżeli masz swój pomysł, projekt, bądź marzenie, które chciałbyś urzeczywistnić, jesteśmy gotowi je spełnić/na współpracę. Chętnie podejmiemy się realizacji nietypowego i najbardziej szalonego pomysłu.

W klimatach średniowiecznych

Happening „Błazenśkie Figle”: Działania oparte na interakcjach z publicznością. Wędrująca grupa obieżyświatów i kuglarzy odwiedza miasto. Postanawiają zabawić mieszczan, ale oczywiście chcą też wyciągnąć trochę grosza. Przykładowe tematy wyjść:
– Sąd nad czarownicą (waganci wybierają „czarownicę” i parodiują inkwizycyjny proces)
– Sprzedaż relikwii (wędrująca grupa sprzedaje „jedyne” i „niepowtarzalne” relikwie)
– Przepędzanie na smoka (kuglarze próbują przechytrzyć siejącą postrach bestię)
Wszystkie wyjścia okraszone są błazeńskimi popisami, jak plucie ogniem, żonglerka, gimnastyka, śpiewy itp.

Stanowisko kata: Animator wyposażony we wszelkie potrzebne akcesoria (dyby, szczypce, siekiery itp.) prowadzi szkołę katowskiego rzemiosła. Wykorzystuje do tego główki kapusty, jabłka i brukselki itp. Oczywiście wszystkie te działania utrzymane są w konwencji żartu. Stanowisko doskonale nadaje się do wspólnych zdjęć.

Szkółka giermków i dwórek: Dwie osoby – dama dworu i rycerz przeprowadzają szereg gier, zabaw i konkursów mających na celu przygotowanie najmłodszych do roli dwórki i giermka. Wśród zabaw między innymi są: trening walki na miecze (miecze wykonane z miękkiego materiału), średniowieczne kręgle, projektowanie swojego herbu i wiele innych.

Żongler/Błazen: Wesoły i zwariowany żartowniś, który oprócz talentu podrzucania i łapania różnego rodzaju przedmiotów potrafi również rozbawić otaczający go tłumek. Może także przeprowadzić szkółkę żonglerki dla dzieci i dorosłych.


 

Copyright © 2008-2018 Teatr Gry i Ludzie

Nasi szczudlarze, animatorzy, anioły na szczudłach, mimowie, klauni, żonglerzy, akrobaci, aktorzy uatrakcyjnią każdą imprezę firmową, event, piknik czy festyn! W naszej ofercie znajdują się również spektakle plenerowe, ogromne bańki mydlane, szkółka szczudlarska, inscenizacje historyczne, przedstawienia dla dzieci, gotowe pokazy, etiudy, happeningi itp. Choć jesteśmy ze Śląska (Katowice), to pracujemy w całej Polsce. Działamy również jako artystyczna agencja eventowa, impresariat artystyczny, agencja eventowa, artystyczna obsługa imprez, artystyczna oprawa imprez, profesjonalna organizacja eventów, organizacja imprez, organizacja eventów, imprezy firmowe, imprezy firmowe katowice, zespół artsytyczny śląskie, najlepsza agencja eventowa śląskie, agencja Katowice, eventy Katowice, szczudlarze Katowice, akrobaci Katowice, aktorzy Katowice, przedstawienia Katowice, szczudła, szczudła śląskie, szczudła Katowice, ulotki szczudła, pokazy na szczudłach, szycie kostiumów, gotowe programy eventowe, wynajmij szczudlarza, mim śląskie, mim katowice, kreatywne imprezy dla dzieci i dorosłych, szczudlarze na pikniki, szczudlarze na festyny, atrakcje na festyny